banner isbank

SOKAKTA SATRANÇ VAR” PROJESI BAŞLIYOR!..

sokaktasatranc2018-Her yıl okullar açılmadan önceki hafta geleneksel olarak hayata geçirdiğimiz “Sokakta Satranç Var” projemizi bu yıl 08-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Ülke genelinde İl ve İlçelerde uygulanacaktır.

Sizlerin desteği ile ses getirecek projeler bekliyoruz. Örneğin; Okullarda, Gemilerde, Trende, Otobüste, Parklarda, Sahillerde,  Bankada sıra beklerken, ya da toplu olarak Anaokullarında, Öğlen yemek arası dinlenme saatlerinde,

Sizin yaratacağınız daha orijinal fikirleri bekliyoruz.

Oluşturacağınız projenin, etkinliğin yeri ve zamanını önceden bildirirseniz. Bunları www.gaziantep.tsf.org.tr internet sayfamızda yayımlayacağız.

Ayrıca fotoğraf çekerek yakaladığınız o güzel anları sizlerle birlikte facebook-twitter-instagram gibi sosyal medyada paylaşacağız. Çözünürlükleri yüksek olanları TSE’de yayınlanmak üzere ileteceğiz.

Ülkemizde ses getirecek şekilde yapılacak projeler için İl Temsilciliği olarak şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Oluşturacağınız projenin, etkinliğin yeri ve zamanını önceden bildirirseniz. Bunları www.mersin.tsf.org. internet sayfamızda yayımlayacağız.