banner isbank

Hakem ve Antrenörlük Kursları

II. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU

II.kademe kursu12II.kademe kursu1    

 II.Kademe Antrenörlük Kursu Kursumuz 25.04.2016 Pazartesi saat 18.00'de Şehitkamil Belediyesi Satranç Merkezinde  başladı . Eğitmenliğini  FI İbrahim Tofan ve WGM Kübra Öztürk'ün yaptığı kurs 30 Nisan 2016 Cumartesi günü yapılacak sınavla sona erecek.

gerekli dökümanlar   temel eğitim ders notları


 

HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ

hakem gelisim_2016       Hakem Gelişim Semineri 22-24 Nisan 2016 tarihlerinde Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve Kültür Merkezinde  yapıldı.Seminerde görev alan Eğitim Görevlisi Merkez Hakem Kurulu Üyesi FA Yalçın Gergeroğlu'na ve seminerimize ev sahipliği yapan Şehitkamil Belediyesi'ne teşekkür ederiz. Seminere katılan hakemlerimizin sınavda başarılı olmalarını temenni ederiz .

   gelişim kursu başvuru listesi   sınav sonuçları


 

 

 

HAKEM VE ANTRENÖRLÜK KURSLARI

     Antrenörlük kursuna katılmak için  katılmak istediğiniz kursa ait ücret  ödeme makbuzunuzu ve kursa katılmak için yazacagınız dilekçeyi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  email adresine gönderiniz.

    antrenörlük gerekli belgeler  aday hakemlik gerekli belgeler


 

GAZİANTEP SATRANÇ ADAY HAKEM KURSU VE HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ

      İlimizde Satranç Aday Hakem Kursu ve Hakem Gelişim Semineri açılması planlanmaktadır. Aday Hakem Kursu'na satranç hakemi olmak isteyenler katılabilir. Hakem Gelişim seminerine  normunu tamamlamış aday  hakemler ve tüm il hakemlerimiz katılabilir. Kursların mart ayı içinde açılması planlanmaktadır.

     Kurs başvurusu için Aday hakemlik için 100 TL ve Hakem Gelişim Semineri için 50 TL olan kurs ücretini haberin devamında bulunan ekli dosyada göreceğiniz hesap numarasına yatırarak, dekontunun  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresinden İl Temsilciliğine gönderilmesi, ekli dosyada göreceğiniz istenilen evraklarında kursun ilk günü kurs yöneticisine elden teslim edilmesi gerekiyor. 

 aday hakemlik gerekli belgeler            hakem gelişim kursu gerekli belgeler 

Aday hakem kursu başvuru listesi         Hakem Gelişim Kursu Başvuru Listesi

                          son güncelleme: 22.03.2016

        4-6 Mart 2016 tarihlerinde yapılacak olan Aday Hakem Kursumuz ve 11-13 Mart 2016 tarihlerinde yapılacak olan Hakem Gelişim Seminerimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. 

   Hakem Gelişim Semineri 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.


 

GAZİANTEP SATRANÇ II. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU

      Satranç II. Kademe Antrenörlük Kursu açılması planlanmaktadır. Yeterli başvuru olması halinde  kurs açılacaktır. Ön kayıtlarınızı   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden email göndererek yapabilirsiniz.  gerekli belgeler  

     II. Kademe başvuru listesi           son güncelleme: 29.02.2016