banner isbank

Satranç Haberleri

2016 SOKAKTA SATRANÇ VAR

poster-70x100       

         Gaziantep  Satranç ailesinin çok değerli üyeleri;

     11-18 Eylül 2016 tarihlerinde, “Sokakta Satranç Var” projemiz kapsamında, Gaziantep'in tüm güzelliğini, satranç coşkusuyla birleştirecek fotoğraflarınızı facebook, twitter ve instagram’da #sokaktasatrançvar etiketi ile yayınlamanız sonucunda ülkemizde bir paylaşım rekoru kırılmasını hedefliyoruz.

     Paylaşımlarınızda, mutlaka yer ismi belirtelim ki ilimizin paylaşımları ön plana çıksın. Paylaşımlarımızı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e posta olarak gönderebilirsiniz.

     Yukarıda belirtilen tarihler içerisinde projeye toplu olarak katılım için önerilerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine gönderebilirsiniz.


Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bekliyorum.  
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e posta olarak gönderebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tarihler içerisinde projeye toplu olarak katılım için önerilerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bekliyorum.  

2016 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI

IMG-20160723-WA0005

       Türkiye Kulüpler Şampiyonası 15-22 Temmuz 2016 Tarihleri arasında  68 takımın katılmıyla Konya'da tamamlandı. İlimizi  temsilen turnuvaya katılan Gaziantep Seviye Satranç Spor Kulübü Derneği ilk 36 takım arasına girerek   2016-2017 etkinlik döneminde hayata geçecek Türkiye İkinci Satranç Ligi'nde  Sader Spor Kulübü ile birlikte  ilimizi temsilen yarışmaya katılmaya  hak kazanmışlardır.

      Takımlarımıza satranç ikinci liginde başarılar diliyoruz.


 

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI

          Başkent  Üniversitesi Uluslararası  Açık Satranç  Turnuvası 8-13 Temmuz 2016 tarihleri arasında Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsü Tesislerinde gerçekleştirilen turnuvaya 661 sporcu katıldı. İlimiz Sporcularından Dila Baloğlu  9 yaş kızlar kategorisinde üçüncü, İrem Beşe  11 yaş kızlar kategorisinde birinci, Kerem Mert  10 yaş genel kategorisinde ikinci oldu. Hayrun Nisa Şahin  A kategorisi en iyi kadın dördüncüsü oldu.

        Sporcularımızı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.


2016 TÜRKİYE SATRANÇ BİRİNCİ LİGİ

20150730 144648      

    Türkiye Satranç Birinci Ligi, 15 - 22 Temmuz 2016 tarihleri arasında Konya Rixos Otel Selçuklu Salonu'nda düzenlenecektir. Turnuvaya ilimizi temsilen katılacak olan Sader Satranç Spor  Kulübümüze başarılar diliyoruz.  turnuva yönergesi

2016 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI

seviye

 

      2016 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası, 15-22 Temmuz 2016 tarihleri arasında Konya Rixos Otel'de düzenlenecektir. Turnuvaya ilimizi temsilen katılacak  olan Seviye Satranç Spor Kulübümüze başarılar diliyoruz. turnuva yönergesi