banner isbank

Satranç Haberleri

OKUL SPORLARI SATRANÇ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

500 kutahya      Spor Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Satranç Federasyonu ve Ana Sponsoru Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla düzenlenen Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği 2-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kütahya Yeni Spor Salonu'nda gerçekleşecek.

      81 ilde gerçekleşen mahalli yarışmaların ardından Adana, Elazığ, Kırıkkale, Manisa, Tekirdağ ve Trabzon illerinde düzenlenen grup yarışmalarında finale yükselen okul takımları Türkiye Birinciliğinde zirve mücadelesi verecekler.

     Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği Final Yarışmasında, 126 okul takımı yarışacak.

     Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde genel ve kız okul takımları, bu zorlu maratonda kendi kategorilerinde ilk dörde girip Türkiye derecesi elde etmeye çalışacaklar.
    Tüm takımlarımıza ve sporcularımıza başarılar diliyoruz.  Turnuva Sayfası


 

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 37.GELENEKSEL ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

     Şehitkamil  Belediyesi 37. Geleneksel 23 Nisan Ulusal  Egemenlik ve Çocuk  Bayramı  Satranç Turnuvası  21-22 Nisan 2018 tarihleri arasında  Şehitkamil  Belediyesi Atatürk  Spor ve Kültür  Merkezi'nde yapılacaktır.    
         Turnuva (7-12 )yaş kategorilerinde yapılacaktır.
                                                                                                      turnuva yönergesi         eşlendirme  final sıralama
  

BURS ALAN SPORCULARIMIZ!

     Değerli sporcularımız ve velilerimiz;
     Satranç ta  elde ettiğiniz başarılardan dolayı özel veya kamu kurum/kuruluşlarından, ilk, orta, lise veya üniversitede burs/destek alan ilimiz sporcuları  Ekte yer alan formu, doldurarak 31 Mart 2018 tarihine kadar    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine yollamaniz gerekmektedir.  FORM

OKUL SPORLARI BÖLGE YARIŞMASI 2018

        Okul Sporları Bölge yarışması 29 Mart - 01 Nisan 2018 tarihlerinde  Adana'da  Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi  B Blokta yapılacaktır.    yarışma yönergesi         Turnuva sayfası

2017-2018 GAZİANTEP KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI

        Küçükler Ve Yıldızlar Takım  Satranç Şampiyonası Gaziantep İl Yarışmaları 1.Buluşması 24 Mart 2018 Cumartesi günü saat 10.00'da Şehitkamil Belediyesi Satranç  Merkezinde başlayacaktır.Turnuvaya katılacak takımların takım listeleri yayımlanmıştır. Listeleri itiraz süresi 19.03.2018 Pazartesi günü saat 17:00'de sona ermektedir. İtiraz adresi   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. dir.

          Küçükler Takım Listesi                               Yıldızlar Takım Listesi 

    küçükler takım  eşlendirme                                    yıldızlar takım  eşlendirme

masa eşlendirme                                                             masa_eslendirme