banner isbank

Satranç Haberleri

SOKAKTA SATRANÇ VAR” PROJESI BAŞLIYOR!..

sokaktasatranc2018-Her yıl okullar açılmadan önceki hafta geleneksel olarak hayata geçirdiğimiz “Sokakta Satranç Var” projemizi bu yıl 08-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Ülke genelinde İl ve İlçelerde uygulanacaktır.

Sizlerin desteği ile ses getirecek projeler bekliyoruz. Örneğin; Okullarda, Gemilerde, Trende, Otobüste, Parklarda, Sahillerde,  Bankada sıra beklerken, ya da toplu olarak Anaokullarında, Öğlen yemek arası dinlenme saatlerinde,

Sizin yaratacağınız daha orijinal fikirleri bekliyoruz.

Oluşturacağınız projenin, etkinliğin yeri ve zamanını önceden bildirirseniz. Bunları www.gaziantep.tsf.org.tr internet sayfamızda yayımlayacağız.

Ayrıca fotoğraf çekerek yakaladığınız o güzel anları sizlerle birlikte facebook-twitter-instagram gibi sosyal medyada paylaşacağız. Çözünürlükleri yüksek olanları TSE’de yayınlanmak üzere ileteceğiz.

Ülkemizde ses getirecek şekilde yapılacak projeler için İl Temsilciliği olarak şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Oluşturacağınız projenin, etkinliğin yeri ve zamanını önceden bildirirseniz. Bunları www.mersin.tsf.org. internet sayfamızda yayımlayacağız.

ULUSLARARASI TURNUVALAR

  BAŞKENT OPEN                                 BURDUR OPEN                       TROYA OPEN                  

baskent    burdur   canakkale

    MALATYA OPEN                            KEŞAN OPEN                         ÇUBUK OPEN

malatyakesancubuk 500-01


 

 

 

2018 YILI SATRANÇ 1. KADEME ANTRENÖR KURSU

       1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu  22.06.2018 - 02.07.2018 tarihleri arasında Gaziantep ilinde açılacak ve  Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor Ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecektir. Aşağıdaki katılımcı listesinde ismi yazılı adayların, aşağıda belirtilen evrakları kursun ilk günü kurs yöneticisine kurs başlamadan önce teslim etmeleri gerekmektedir. Evrakları eksik olan adaylar kursa kabul edilmeyecektir, kesin katılımcı listesi açıklandıktan sonra mücbir sebepler dışında katılmayan kursiyerlere geri ödeme yapılmayacaktır.
 
      Katılımcı listesinde ismi bulunmayanlar kursa katılamazlar.

Not: Genel eğitim programında yer alan derslerden muaf olan adayların evraklarını eksiksiz olarak kurs yöneticisine kurs başlamadan önce teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde muaf olduğunu belgelemeyen kursiyerler bu derslerden sorumlu olacaklardır.

Kurs Katılımcı Listesi    Antrenör Kurs Programı    Kurs İçin Gerekli BelgelerBAŞSAĞLIĞI

        Satranç hakem ve antrenörlerimizden Bahriye Güneş'in babası  vefat etmiştir. Merhuma  Allah'tan rahmet ,kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

19 MAYIS NAR SATRANÇ TURNUVASI

     19 Mayıs Nar Satranç  Turnuvası 2 Haziran 2018 Cumartesi günü Uygar Kolejinde yapılacaktır. Turnuvaya 2011 doğumlu sporcular katılabilir. Turnuva kızlar ve genel olmak üzere iki kategoride yapılacak olup her kategori için sporcu sayısı 32  ile sınırlıdır.  turnuva yönergesi  final sıralama

    Turnuvanın ödül töreni son turun bitiminde yapıldı. Dereceye giren sporcularımızı kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.