banner isbank

Satranç Haberleri

COFFEESHOP COMPANY SATRANÇ ŞENLİĞİ

     Coffeeshop Company Satranç Şenliği 2010 ve 2011 doğumlu sporcuların katılımıyla  29 Ekim 2016 Cumartesi günü Coffeeshop Company'de ( Primemall Avm ) yapılacaktır.  Etkinliğimiz 50 sporcu ile sınırlıdır. yönerge

SATRANÇ ADAY HAKEM KURSU

     Kasım ayı ilk haftası içerisinde  Satranç Aday Hakem Kursu açılması  planlanmaktadır. Başvurularınızı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   email adresimize  yapabilirsiniz. Yeterli başvuru olması durumunda kurs 4-6 Kasım 2016 tarihleri arasında  açılacaktır. katılım koşulları

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

     Şehitkamil Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 15-16 Ekim 2016 tarihlerinde Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.  turnuva yönergesi            final sıralama 

   Turnuvanın ödül töreni  18.10.2016  Salı günü saat 18.00'de Atatürk Spor ve Kültür Merkezi'nde yapılacaktır. 


 

2016 SOKAKTA SATRANÇ VAR

poster-70x100       

         Gaziantep  Satranç ailesinin çok değerli üyeleri;

     11-18 Eylül 2016 tarihlerinde, “Sokakta Satranç Var” projemiz kapsamında, Gaziantep'in tüm güzelliğini, satranç coşkusuyla birleştirecek fotoğraflarınızı facebook, twitter ve instagram’da #sokaktasatrançvar etiketi ile yayınlamanız sonucunda ülkemizde bir paylaşım rekoru kırılmasını hedefliyoruz.

     Paylaşımlarınızda, mutlaka yer ismi belirtelim ki ilimizin paylaşımları ön plana çıksın. Paylaşımlarımızı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e posta olarak gönderebilirsiniz.

     Yukarıda belirtilen tarihler içerisinde projeye toplu olarak katılım için önerilerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine gönderebilirsiniz.


Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bekliyorum.  
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e posta olarak gönderebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tarihler içerisinde projeye toplu olarak katılım için önerilerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bekliyorum.  

2016 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI

IMG-20160723-WA0005

       Türkiye Kulüpler Şampiyonası 15-22 Temmuz 2016 Tarihleri arasında  68 takımın katılmıyla Konya'da tamamlandı. İlimizi  temsilen turnuvaya katılan Gaziantep Seviye Satranç Spor Kulübü Derneği ilk 36 takım arasına girerek   2016-2017 etkinlik döneminde hayata geçecek Türkiye İkinci Satranç Ligi'nde  Sader Spor Kulübü ile birlikte  ilimizi temsilen yarışmaya katılmaya  hak kazanmışlardır.

      Takımlarımıza satranç ikinci liginde başarılar diliyoruz.