banner isbank

Satranç Haberleri

SATRANÇ HAKEM TOPLANTISI

2017-2018 Etkinlik dönemi satranç hakem toplantısı 23 Eylül 2017 Cumartesi günü saat 13.00'de Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve Kültür Merkezi'nde yapılacaktır.

2017 YILI 2.DÖNEM SATRANÇ I. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU

     Satranç I. Kademe Antrenörlük  Kursu   Eylül ayı içerisinde açılacaktır.. Başvurularınızı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  email adresine dilekçe ve ücret makbuzunuzu göndererek yapabilirsiniz. dilekçe    istenilen belgeler

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI

      Şehitkamil Belediyesi 19 Eylül Gaziler Günü Satranç Turnuvası 16 Eylül 2017 Cumartesi günü Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor Ve Kültür Merkezinde yapıldı.
                                       final sıralama          turnuva yönergesi


2017 Malatya Altın Kayısı Açık Satranç Turnuvası

    Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği 5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası 25 - 30  Ağustos 2017 Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Fuayesi Malatya’da gerçekleştirilecektir.  turnuva sayfası

2017 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Ulusal Takım Havuzu Genel Kampları ve Özel Çalışma Grubu Kampları

     Toplam 151 sporcumuzun uzman antrenörlerimiz eşliğinde eğitim aldığı ve aynı zamanda çok sayıda etkinlikle eğlenceli ve verimli zamanlar geçirdiği 2017 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Ulusal Takım Havuzu Genel Kampları ve Özel Çalışma Grubu Kampları Ağustos ayı programı tamamlandı.
    Kuvvetli ve oldukça üst düzey bir eğitim kadrosuna sahip olan kamp programında; Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası'nda Ulusal Takım Havuzuna girme başarısı gösteren 74 küçük, 29 yıldız sporcumuz ve Özel Çalışma Grubu içinde yer alan 48 sporcumuz yoğun ve disiplinli bir programla yeteneklerini geliştirecek dersler aldılar.
   Kamp çalışmasına ilimizden İrem Beşe,Betül Cemre İzi,Selin Nesanır ve Kağan Aydınçelebi katıldı.