banner isbank

Satranç Haberleri

TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ TURNUVALARI

tky2016   

     Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvaları  Yönergeleri yayınlanmıştır. İlimizde yapılacak turnuvalara  katılmak isteyen takımlarımızın 10 Şubat 2017 tarihine kadar ekte bulunan turnuva  katılım formunu  bilgisayar ortamında doldurarak , 20 TL katılım payı makbuzu ile birlikte   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email adresimize göndermeleri gerekmektedir.

 

 

 

                   yıldızlar takım yönergesi   küçükler takım yönergesi

     yıldızlar takım başvuru formu                  küçükler takım başvuru formu


 

 

 

2016–2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL TAKIMLARI ARASI KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ MAHALLİ YARIŞMALARI

logo-yeni      Okulsporları Satranç Turnuvası bu yıl takım turnuvasına dönüşmüştür.Katılacak okullarımızın beden eğitimi öğretmenleri veya kaydı yapacak yetkililerin yönerge ile birlikte bilgilendirmeyi okuduktan sonra kayıt listesini ilgili mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Ekte bulunan turnuva kayıt formu  excel olarak indirilerek her takım için sporcu listeleri tam ve eksiksiz bilgisayar ortamında doldurulduktan sonra 30 Ocak 2017 tarihine kadar   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email adresine göndermeleri gerekmektedir.
    Not:Takımlarda kız masa zorunlu değildir.Her okul isterse sadece erkeklerden ve kızlardan kurulu takım oluşturur veya karma takım oluşturur.

Turnuvaya katılacak olan sporcuların okulsporları lisansı çıkarmaları zorunludur.

              Turnuvalar şubat ayı içinde yapılacaktır.

Turnuva Katılım Formu   Satranç Branş Talimatı


 

 

MADO SATRANÇ TURNUVASI

    Mado Satranç  Turnuvası  7-8 Ocak2017  tarihlerinde Mado Antepia'da yapıldı.Turnuvaya 2007-2008-2009-2010 doğumlu sporcular katıldı. Turnuva  10 yaş ve altı genel ve 10 yaş ve altı kızlar olmak üzere iki kategoride yapılan turnuvada dereceye  giren sporculara ödülleri turnuva bitiminde yapılan törenle verildi.

 turnuva yönergesi eşlendirme  final sıralama


 

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

yeni yil_2017

     2017 yılının ülkemiz ve camiamız için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı, kardeşlik ve hoşgörü içinde geçmesini temenni ediyor, yeni yılınızı kutluyoruz. 


HAKEM TOPLANTISI

2696851      

   

     31 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 14.00'de Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve  Kültür Merkezi'nde hakem toplantısı yapıldı.

   Toplantıya katılan hakemlere görevlendirme yapılırken  öncelik verilecektir. 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.    adresine bilgi vermeleri gerekmektedir.

 Tüm hakemlerimizin hakem bilgi formunu  bilgisayarda doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email adresine göndermeleri gerekmektedir.