banner isbank

Satranç Haberleri

KULÜPLER ŞAMPİYONASI GAZİANTEP İL YÖRE YARIŞMALARI


            TSF internet sayfasında yayınlanan Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası İl Yarışmaları yönergesi gereğince Kulüpler, il yarışmalarına katılacaklarını GHSİM'lerine yapacakları başvuru ile bildirimde bulunurlar. Bu başvuru kulübün başlıklı kâğıdı ve yetkilisinin ıslak imzası ile yapılır, bu işlem için son tarih 27 Şubat 2017 pazartesi mesai bitimidir. Başvuru yapan kulüpler Ana Listelerini 05 Mart 2017 tarihine kadar İl Temsilciliğine bildirmek zorundadır.
ÖNEMLİ : İl yöre yarışmasına katılacak olan takımların sporcu vize tescil belgeleri ile transfer edilen sporcuların ilişiksizlik belgelerini 24 Şubat 2017 tarihinde Federasyonda olacak şekilde göndermeleri gerekmektedir.
           Turnuva yönergesi  için tıklayınız.

            İlişiksiz  Belgesi için tıklayınız.

            Kulüp Değiştiren Sporcuların Tescil Belgesi için tıklayınız.


KAVAKLIK ROTARY KULÜBÜ SATRANÇ TURNUVASI

    Kavaklık Rotary Kulübü Satranç Turnuvası 18-19 Şubat 2017 tarihlerinde  Ada Koleji'nde yapılacaktıır.Turnuvaya 2009 ve daha sonraki yıllarda doğan sporcular katılabilir. turnuva yönergesi
eşlendirme    final sıralama

2016-2017 GAZİANTEP KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ

20170212 155053_HDR        Gaziantep Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 11-12 Şubat 2017 tarihlerinde Zümrüdü Anka Etüt Eğitim Merkezi'nde( Beşyüzevler ) yapıldı.

     Dereceye giren  tüm sporcularımızı kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz. 

    turnuva yönergesi  Eşlendirme-Sonuç   Final Sıralama

 

 


 

2017 YILI 1.DÖNEM SATRANÇ I. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU

      Satranç I. Kademe Antrenörlük Kursunun şubat ayı içerisinde açılması planlanmaktadır.Kursun açılması en 30 kişinin başvuru yapması gerekmektedir. Başvurularınızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email adresine dilekçe ve ücret makbuzunuzu göndererek yapabilirsiniz. gerekli belgeler

2017 TÜRKİYE KÜÇÜKLER ,YILDIZLAR VE EMEKTARLAR SATRANÇ ŞAMPİYONASI

       Türkiye'nin 81 ilinden 6 bini aşkın katılımcının buluştuğu Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonaları'nda 2 bin 524 sporcunun heyecan dolu mücadelesi tamamlandı.

       2017 Türkiye Küçükler , Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonası 21-27 Ocak 2017 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı. Küçükler Şampiyonasına 1849 sporcu , Yıldızlar Şampiyonasına  541 sporcu ve Emektarlar Şampiyonasına 67 sporcu katıldı.

      Türkiye Küçükler Şampiyonasına ilimizden katılan  9 yaş kızlar kategorisinde yarışan Betül Cemre İzi ,10 yaş kızlar kategorisinde yarışan Dila Baloğlu ve 12 yaş kızlar kategorisinde yarışan  İrem Beşe  altyapı ulusal takım havuzuna girmeye hak kazandılar.

      Sporcularımızı kutluyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

küçükler ulusal takım havuz  listesi